Szóstka, czyli wstawaj skoro świt

Godzina szósta jest wczesna, poranna, już nie do końca spokojna

– ulicami jadą samochody, świat powoli budzi się do życia i pośpiechu, ludzie opuszczają domy, aby udać się do zawodowej pracy, dzieci wstają do szkoły, do piekarni trafiają świeże bułeczki oraz chleb. Pora niby wczesna, ale nie do końca. Niosąca ze sobą rozwój wydarzeń oraz perspektywy na nowy, frapujący dzień. Osoby urodzone o godzinie szóstej są pełne ciepła, uczuciowe, wrażliwe, chętne do pomagania innym ludziom, a nawet walki w ich imieniu o różne sprawy.

Lubią ład i spokój, a takie uładzone otoczenie dobrze wpływa na nich oraz ich życie. Godzina szósta to czas lojalności oraz wytrwałości, pełna ideałów, prawdy i sprawiedliwości. Osoby urodzone o tej godzinie nie lubią krytykować innych, wolą poznawać świat, tłumaczyć go i nauczać inne osoby, są świetnymi nauczycielami oraz wykładowcami. Są osobami pracowitymi, nie lubią brylować, bywać i gwiazdorzyć, wolą powoli, spokojnie, ale konsekwentnie dążyć do celu. Ich życie wewnętrzne jest bogate i poukładane.

Nie potrzebują tłumów ludzi wokół siebie, lubią samotność oraz posiadanie grona wypróbowanych przyjaciół. Jeśli uczucie to trwałe, poukładane i dobrze ugruntowane. Wrażliwość, dobro, sprawiedliwość są typowe dla osób, które świat nawiedziły o godzinie szóstej, nie lubią przemocy, zła i niesprawiedliwości.

Walczą z nimi z całych sił. Z tego powodu ich życie jest bogate i obfituje w nieprzewidywalne wydarzenia oraz zwroty akcji. Życie osób urodzonych o godzinie szóstej jest bogate i niesie ze sobą liczne niespodzianki, pewne zwroty akcji, ale też dużo dobra i tego, co wyjątkowe. Same potrafią troszczyć się o siebie, ale troska o innych także jest dla nich typowa. Na pewno warto zatroszczyć się o takie osoby i zadbać o bycie w ich otoczeniu. Szóstki to wspaniali przyjaciele, znakomici znajomi oraz wierni mężowie i żony.

Godzina szósta niesie ze sobą to, co dobre, z niewielkimi niedoskonałościami, ale wyjątkowo pociągające.

Autor: Znaczenie Godzin